Sonic Dash Oyunu İndir

Sonic Dash Oyunu İndir

Sonic Dash Oyunu İndir,Oyunun en güzel yanı 3d ortamlarda koşarken, zıplarken ve döndürürken Sonic the Hedgehog olarak oynayın. Bu hızlı ve çılgın sonsuz oyunda sıkıntılı engellerin üzerinden ve altından süratlica kaydırın.

SONIC …
Dünyaca ünlü  olan Sonic the Hedgehog  bu ilk sonsuz koşu oyununda başrolde – ne kadar ileri gidebilirsin?

… DASH!
Sonic’in inanılmaz hızda koşmanızı ve yolunuzdaki her şeyi yok etmenizi sağlayan inanılmaz çizgi hareketini serbest bırakın!

İNANILMAZ yetenekler
Tehlikeleri atlatmak, bariyerleri atlamak ve loop de loop’ları hızlandırmak için Sonic’in güçlerinden yararlanın. Ek olarak Sonic’in yıkıcı hedef arama saldırısını kullanarak düşmanları yen!

MUHTEŞEM GRAFİKLER
Sonic’in güzel detaylı dünyası mobil ve tablette yaşam buluyor – sonsuz bir koşucu hiç bu kadar iyi görünmemişti!

ÇOKLU KARAKTERLER
Kuyruklar, Gölge ve Parmak eklemleri dahil olmak üzere Sonic’in dostlarından biri olarak oynamayı seçin.

EPİK BOSS SAVAŞLARI
Sonic’in en büyük rakiplerinden ikisine, her vakit düzenleyen ve kurnaz Dr. Eggman’a ve Sonic Lost World’den yıkıcı ölümcül Zazz’a karşı durun! Çok geç olmadan bu fenalükleri yok etmek için Sonic’in tüm çevikliğini ve hızını kullanın!

GÜÇ KAYNAĞINI ÇALIŞTIRIN
daha çok koşmanıza yardımcı olmak için ustaca güçlendirmeler açın, kazanın yada satın alın. Kafa başlangıçları, kalkanlar, halka mıknatıslar ve benzeri olmayan skor arttırıcılar dahil!

KOŞMAYA DEVAM ET
Daha çok oynadıkça daha fazla ödül kazanın! Bu eşsiz görevlerinizi tamamlayarak puan çarpanını yükseltin veya Daily Challenges’ı tamamlayıp Daily Spin oynayarak Red star Rings ve ek karakterler dahil inanılmaz ödüller kazanın.

Oyun uygulamaları reklam desteklidir ve ilerlemek için uygulama içi satın alma gerekmez; uygulama içi satın alma ile reklamsız oynatma seçeneği.Android Oyun Clup sitesinden macera dolu bir oyunda sizlere sunduk iyi oyunlar dileriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir