FIFA Soccer Oyunu İndir Oyna

FIFA Soccer Oyunu İndir Oyna

FIFA Soccer Oyunu İndir Oyna,FIFA Mobile’ın kalbindeki futbol oyununda ilk kere dostlarınızla kafa kafaya oynayın! Ultimate Team ™ ‘inizi oluşturun, herhangi bir oyuncuyu süperstar olarak eğitin ve arkasından bir Lig’e katılın ya da yepyeni Dünya Turu etkinliğinde 650’den fazla etkinlikte oynayın. El Clásico ve öteki üst derbiler dahil olmak üzere haftalık ve aylık futbol etkinliklerinde ödüller kazanmak veya liderlik tablolarına tırmanmak için UEFA Şampiyonlar Ligi yarışmalarına katılın. İster arkadaşlarınızla savaşın, ister Manchester City ve Real Madrid benzer biçimde şeyleri ele geçirin, dünyanın oyunu tamamen yeni bir seviyeye taşındı. Güncel kalmak ve sohbete katılmak için bizi Twitter’da @eafifamobile takip edin.

ARKADAŞLARINIZA KARŞI KAFA KAÇININ
FIFA Mobile’da ilk kez, dostlarınıza gerçek zamanlı 11v11 oyunlarında meydan okuyabilirsiniz. Oyun içi arkadaş listenizi oluşturun ve devamlı övünme hakları için Head to Head kaydınızı takip edin. Saha kişiselleşmek üzere.

EN İYİ EKİBİNİZİ OLUŞTURUN ™
Premier Lig, La Liga, Ligue 1, Bundesliga, Serie A, MLS ve daha herhangi bir oyuncuyu kullanarak Ultimate Team’inizi yapmaya başlayın, ardından herhangi bir oyuncuyu süperstar olmak için eğitin. Kimyalarını artırmak için aynı ulustan, ligden yada takımdan futbolcuları kullanarak takımınızı oluşturun ve Başlangıç ​​11’inizi skor tablolarının en üstüne taşıyın.

YEPYENİ ÖDEME YARIŞMASI
Haftalık ve aylık performansa göre değerli kademeli ödüller kazanmak için VS Attack veya tam 11v11 maçlarında kafa kafaya oynayın. Liderlik tablolarının zirvesine çıktığınızda kazanın, bölümlere tırmanın ve daha çok ödül kazanın. Tournament Milestone ve En İyi 100 ödüllerinde çekimleriniz için VS Attack turnuvalarına katılın.

UEFA ŞAMPİYONLAR LİGİ
UEFA Şampiyonlar Ligi ve UEFA Avrupa Ligi – dünyanın en büyük kulüp müsabakalarında rakiplere meydan okuyun. Özel UCL ve UEL Oyuncuları kazanmak için sürem boyunca ilerledikçe gerçek dünyadaki turnuvalara karşılık gelen oynanabilir Canlı Etkinliklere katılın.

Önemli Tüketici detayları. Bu uygulama: EA’nın Gizlilik ve Çerez Politikası ve Kullanıcı Sözleşmesinin kabul edilmesini gerektirir. Kalıcı bir İnternet bağlantısı gerektirir (ağ ücretleri geçerli olabilir). Üçüncü taraf reklam sunma ve analiz teknolojisiyle veri toplar (detaylar için Gizlilik ve Çerez Politikası’na bakın). Uygulama Google Play Oyun Hizmetlerini kullanıyor. Oyununuzu arkadaşlarınızla paylaşmak istemiyorsanız kurulumdan önce Google Play Oyun Hizmetleri oturumunu kapatın.Android oyun indir sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir