eFootball PES 2020 Oyun Özellikleri

eFootball PES 2020 Oyun

eFootball PES 2020 Oyun Özellikleri

eFootball PES 2020 Oyun Özellikleri,EFootball’un Çevrimiçi Mobil Matchplay’ini yaşayın
ve,

PES ekibinde ise , eFootball PES 2020 oyun olarak mobil güncellemesi, hayranlara şimdiye kadar oluşturulan en sürükleyici rekabetçi futbol simülasyonunu sağlama hedefimizi gerçekleştirme yolunda büyük bir adım atıyor.

Bizim için PES’in temel konsepti, yalnız gerçek insanlara karşı gerçek zamanlı olarak karşılaşılmış olduğunda yaşanabilecek kalp durma heyecanı türü ile tanımlanır. Bu düşünce yeni başlığımızla şekilleniyor: eFootball, esporlar ve futbol içinde eşi görülmemiş bir füzyonu sembolize ediyor. Buna uygun olarak, PES 2020, dizinin dünya çapında hayranlara hem mahalli hem de çevrimiçi çok oyunculu olarak birbirleriyle rekabet edebilecek eğlenceli ve yaratıcı yollar sunmaya odaklanmasını iki katına çıkaracak.

■ Mobil aletinızda Konsol Futbolu coşkuı
EFootball PES 2020 ile, E3 2019’un “En İyi Spor Oyunu” ödülünü kazanmıştırran aynı eleştirmenlerce beğenilen konsol oyununu aldık ve bugüne kadarki en otantik mobil futbol deneyimini sunmak için özünü damıttık.

İkonik İspanyol orta saha oyuncusu Andrés Iniesta ile birlikte geliştirilen yepyeni “Finesse Dribble” tekniği yardımıyla topun yaratıcılığını daha önce hiç olmadığı benzer biçimde ele alın. Soruşturma ve genel top kontrolündeki diğer geliştirmeler,

her oyuncunun sahada oynadığı yoldaki minik farklılıklardan yararlanmanızı sağlayacaktır. Ek olarak bazı oyuncuların yakındaki ekip arkadaşlarının davranış biçimlerini etkilemesine izin veren “Inspire” sistemini de ekledik. Bu parçaların toplamı,

oyuncu bireyselliğini vurgulayan, doğru durumlar için doğru oyuncuları seçmeye ve formasyonunuzu mükemmelliğe ayarlamaya önem veren bir deneyimdir.

■ Yeni Büyük İsim Avrupa Kulübü Lisansı
PES 2020’de, resmi PES Ortakları olarak yer alan en üst düzey Avrupa Kulüpleri listesini genişlettik. FC Barcelona’ya ek olarak, bu yıl PES’e özel olan Manchester United, FC Bayern München ve Juventus’un eklenmesini duyurmaktan gurur duyuyoruz.
Ayrıca İtalya’nın Serie A TIM ve Serie BKT benzer biçimde resmi ligler de dahil olmak üzere çeşitli kulüp ve ulusal takımlardan bir takım lisans ekledik. Artık uluslararası süperstar takımınızı oluşturmak için her zamankinden daha fazla seçeneğiniz var.

■ Gerçek Zamanlı, Çevrimiçi Maçlar
Aynı kanepede bir arkadaşınızla yerel maç deneyimini yaşayın ya da internet üzerinden birlikte oynamak için bir dostunuzı çevrimiçi kaydedin. “EFootball” da, dünyanın dört bir yanından gelen kullanıcılarla yüzleşebilir, vakit sınırlı rekabet etkinliklerine girebilir ve en iyi yüksek yoğunluklu e-spor oyununun keyfini çıkarabilirsiniz.

■ daha fazla efsaneleşmiş
Tüm zamanların favorileri Maradona, Batistuta ve Kahn’ın yanı sıra Beckham, Zico ve Totti gibi özel efsanelerin yanı sıra birkaç yeni efsane de yer alacak.

■ nadir Özellikli Oyuncular
Hafta sonu maçlarında iyi performans gösteren oyuncular oyunda Öne Çıkan Oyuncular olarak görünür. Bu özel versiyonlar, daha yüksek derecelendirmelere, benzersiz kart tasarımlarına ve bazı durumlarda ek becerilere haizdir. PES 2020’den başlayarak, ulusal ekibin öne çıkan oyuncularının sezon boyunca görünmesini bekleyebilirsiniz.

[Sistem gereksinimleri]
Bu uygulama çevrimiçi bir oyundur. Lütfen istikrarlı web bağlantısı ile oyunun tadını çıkarın.

[Başlık Ekranı]
Oyun uygulamasının dil ayarlarında Japonca’yı seçerseniz, “eFootball Winning Eleven 2020” görüntülenir. Japonca dışında bir dil seçerseniz, “eFootball PES 2020” görüntülenir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir